Moj-Bus.pl - bilet na autobus zawsze od ręki.

Witamy w Moj-Bus.pl.

Zapraszamy do kupowania biletów na autobusy za pośrednictwem naszego serwisu.
Dajemy Ci możliwość kupienia biletu 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę. Zakupu musisz dokonać jednak nie póżniej niż 30 min. przed kursem.
Za bilet zapłacisz szybko, wygodnie i bezpiecznie za pośrednictwem serwisu TPay, Przelewy24 lub iMoje. Możesz zapłacić bezpośrednio ze swojego konta bankowości internetowej, BLIK lub za pomocą karty kredydowej. Zakupu biletu z rezerwacją miejsca dokonasz więc szybko, łatwo, wygodnie i bezpiecznie.

Tanie bilety autobusowe online

Kupując u nas bilet masz gwarancję utrzymania rezerwacji miejsca oraz gwarancję otrzymania możliwie najlepszej ceny, która jest często o wiele niższa niż w przypadku rezerwacji telefonicznej i zakupu biletu u kierowcy.
Kupując bilet online możesz zyskać dodatkowe zniżki na przejazd.

Obecnie kupując bilet na przejazd z Lajkonikiem można skorzystać ze specjalnych cen promocyjnych albo zyskać dodatkowy rabat za zakup biletu w obie strony lub dla co najmniej 2 osób.

Zakupiony bilet należy obowiązkowo okazać kierowcy - bilet wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym, minimum 4 cale - 1 bilet w jedną stronę, 2 bilety w dwie strony!
Informujemy, że nie mamy możliwości przenoszenia zakupionych biletów.
Informujemy, że nie dokonujemy zwrotów za niewykorzystane bilety, jeżeli zgłoszenie nastąpiło po godzinie odjazdu. Zwroty za bilet możemy dokonać tylko na 24 godz. przed kursem po zgłoszeniu internetowym o rezygnacji z kursu, (należy skorzystać z linka do zwrotu dostepnego w mailu z potwierdzeniem zakupu biletu lub przesłać wiadomość potwierdzającą zakup biletu wraz z linkiem do biletu na adres biuro@lajkonikbus.pl). Przy zwrocie pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 20% ceny biletu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

kurs busa